O NAS

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Na rynku klimatyzatorów ewaporacyjnych jesteśmy znaną marką, dziękiwysokiej jakości oferowanych produktów oraz wieloletniego niezbędnego doświadczenia w branży. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenia i rozszerzając obszar działania.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Regularnie uczestniczymy w targach handlowych oraz imprezach związanych z instalacjami, ekologią i energetyką, watro zatem śledzić naszą sekcję aktualności. Zawsze z wielką przyjemnością rozmawiamy z ludźmi o ich planach i inwestycjach, dlatego zapraszamy do przynoszenia ze sobą projektów, które chcą Państwo z nami skonsultować.

 

EKONAIR NA TARGACH: "FORUM WENTYLACJA, SALON KLIMATYZACJA 2019"

FORUM 1 FORUM 2

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO:

Klimatyzatory ewaporacyjne:

  • bezpośrednie
  • pośrednie
  • hybrydowe

Ściany chłodzące

Wentylatory wyciągowe
Sterowania grupowe
Akcesoria
Części zamienne

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektam (w dziale zastosowania i realizacje) co da wyobrażenie o wymaganiach każdej z zaprezentowanych instalacji i sposobach w jaki partnerzy Ekonair rozwiązali różnorodne problemy, które przed nimi postawiono. Chcemy się rozwijać razem z Państwem- zapraszamy do współpracy.

 

 

Odsłony: 8503